Sídlo společnosti v Brně

Sídlo společnosti v Brně nabízíme firmám, které z povahy své činnosti nevyužijí klasickou kancelář. Zákon ale vyžaduje, aby každá firma měla své sídlo, které musí splňovat zákonné náležitosti. To u nás naleznete za velmi výhodných podmínek.

Odpadnou vám starosti s provozem vlastní kanceláře, platby za služby, různé opravy, rekonstrukce, vylepšení aj. Nemalou položkou v nákladech vaši firmy jsou i mzdové výdaje za personální obsazení kanceláře. I s tímto je třeba počítat.

My vám zajistíme kompletní kancelářský servis, ale za zlomek ceny, kteoru byste platili v případě provozu klasických kanceláří.

Proč my?

U nás se můžete spolehnout na profesinály s mnohaletými zkušenostmi.
Můžete využívat vybavenou kancelář s konektivitou do internetu pro jednání se státní správou nebo obchodními partnery. Můžete využít datový prostor na našich serverech pro uložení dat s možností vzdáleného přístupu. Pokud to vyžadujete, můžeme vám poskytnout telefonní čísla, služby telefonní asistentky s možností vyřizování telefonátů, či přepojení na váš aktuální telefon.

Kolik vás bude služba „Sídlo společnosti v Brně“ stát?

Ceny za poskytnutí sídla začínají na 250,- Kč za měsíc (při dvouleté frekvenci plateb) a závisí na užívání vybraných služeb.

Nepotřebujete sídlo společnosti, ale stačí vám jen administrativní služby? Podívejte se, s čím vám můžeme pomoci.